Project Description

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą

Spływy kajakowe organizowane od kilku lat przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu już na stałe wpisały się w kalendarz imprez rekreacyjno–sportowych w naszym mieście. Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą, tworzony we współpracy z jaworznickim Urzędem Miejskim oraz Fundacją TOŁHAJ – GDK (która od wielu lat zajmuję się organizacją uznanych spływów na rzekach całej Polski) znalazł już swoje wierne grono fanów nie tylko z Jaworzna, ale także innych zakątków naszego kraju. Swoją popularność impreza zawdzięcza nie tylko atrakcyjnemu programowi lecz także wyjątkowym walorom przyrodniczym i krajobrazowym Białej Przemszy.

Baza spływu zlokalizowana jest w Jaworznie, jednak uczestnicy imprezy maja szansę zapoznać się z rzeką na dystansie aż 22 km – od Dąbrowy Górniczej przez Sławków do Sosnowca.


Tegoroczna edycja odbędzie się 4-6 czerwca. Zapraszamy do udziału!

splyw-kajakowy

Szczegółowy regulamin Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Białą Przemszą znajduje się TUTAJ.


Kliknij w link, by przejść do panelu rejestracji

Aktualności z jaworznickich imprez kajakowych

  • uczestnicy-spływu

Spływ pełen wrażeń i emocji

08/07/2018|Puls Jaworzna, Spływ kajakowy, Sport, Wydarzenia|

225 zawodników wystartowało w drugiej edycji Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Białą Przemszą. Ta trzydniowa impreza (start w piątek, 1 czerwca, zakończenie w niedzielę, 3 czerwca) ściąga do naszego miasta pasjonatów kajakarstwa z całej Polski. [...]

Sportowe imprezy cykliczne MCKiS Jaworzno