W ostatniej kolejce przed świętami, w ramach Jaworznickiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej (JALPS) rozegrane zostały kolejne dwa spotkania. O godzinie 16.00 na parkiet wybiegły zespoły Bizu Volley oraz Salos Volley. O tym meczu na pewno zawodnicy Salosu będą chcieli jak najszybciej zapomnieć, gdyż Bizu bez żadnych problemów rozprawiło się z nimi 3:0. Więcej emocji przyniosło drugie spotkanie, w którym zmierzyły się drużyny BCC oraz Tauron Wydobycie. Pierwsze dwa sety, choć bardzo wyrównane, padły łupem Taurona. W trzeciej partii niezwykle skuteczni zawodnicy BCC przechyli szalę na swoją korzyść i wygrali na przewagi do 23. W czwartym secie kropkę nad i postawiła jednak ekipa Taurona, która nie dała nadziei BCC i pewnie wygrała seta do 19 i całe spotkanie 3:1.

Bizu – Salos 3:0 (25:9; 25:21; 25:11)

BCC – Tauron 1:3 (18:25; 19:25; 25:23; 19:25)

Kolejna kolejka spotkań JALPS odbędzie się dopiero po przerwie świąteczno-noworocznej – 20 stycznia – a na parkiecie zmierzą się: