Przed nami kolejna edycja ŚWIĘTA RODZINY – imprezy, która każdego roku oferuje szereg atrakcji dla osób w każdym wieku! W ramach tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli liczyć nie tylko na występy sceniczne i szereg atrakcji i konkursów dla całych rodzin, ale także wyjątkowy Holi Festival – Święto Kolorów w Jaworznie oraz konkurs grillowania!

W tym roku jaworznickie rodziny będą świętować już po raz czwarty! Tym razem impreza odbędzie się na Stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki 95, w niedziele – 26 maja. A wszelkie atrakcje będą dostępne od godziny 13.00.

WYSTĘPY SCENICZNE

Na “Azotanii” ustawione zostaną dwie sceny. Na głównej, zlokalizowanej na murawie boiska, zaprezentują się między innymi przedszkolaki z PM nr 12 i PM nr 27, laureaci tegorocznego konkursu Mini Playback Show, zespół taneczny MAŻORETKI oraz solistki z Klubu “Podłęże”. O godz. 17.30 zagra natomiast muzyczna gwiazda imprezy – Future Folk – polski zespół, wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z wpływami folku góralskiego.

święto-kolorówŚWIĘTO KOLORÓW

Z kolei na małej scenie (zlokalizowanej w miejscu lodowiska) odbywać się będzie Holi Festival – Święto Kolorów w Jaworznie! Czyli dyskoteka plenerowa ze świetną muzyką, miksowaną na żywo przez profesjonalnego DJ’a, podczas której publiczność będzie obsypywana wielokolorowymi proszkami rodem ze święta HOLI.

KONKURS GRILLOWANIA

Specjalną atrakcje przygotowano też dla wielbicieli grillowania! Miłośnicy barbecue będą mogli wziąć udział w konkursie kulinarnym z nagrodami, którego współorganizatorem będzie Mega-Pizza.

MASA ATRAKCJI

W ramach Święta Rodziny zaplanowano oczywiście także sporo atrakcji pozascenicznych. Wśród nich: warsztaty dla najmłodszych, zajęcia dla lubiących aktywność i sportową rywalizację oraz rodzinny konkurs grillowania.

Fanów motocykli na pewno zadowoli wizyta Katolickiego Klubu Motocyklowego Souls’ Hunters Chapter Jaworzno. Panowie z chęcią wymienią się doświadczeniami, opowiedzą o swoich maszynach i przygodach związanych z jednośladami.

Więcej o Święcie Rodziny można przeczytać na stronie wydarzenia – TUTAJ .

święto-rodziny-plakat

Zobacz także: