Zapraszamy na kolejne spektakle familijne, które zostały zaplanowane na  22 października (niedziela) o godzinie 16.00 i 5 listopada (niedziela) o godzinie 11.00 w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Niekończąca się historia” to wspaniała opowieść o zaufaniu, odwadze i potędze wyobraźni.

Władczyni Fantazjany, cudownej krainy marzeń, zapada na dziwną chorobę. Nikt nie umie jej wyleczyć. Posłańcy z najdalszych zakątków imperium, przynoszą Dziecięcej Cesarzowej, przerażającą wiadomość: Fantazjana jest w niebezpieczeństwie! Pochłania ją Nicość!
Czy Atreju, chłopiec, któremu powierzono misję Wielkiego Poszukiwania, odnajdzie lekarstwo i uratuje świat?

Spektakl familijny z gatunku fantastyki, który przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i fanom wybitnej literatury oraz tym, którzy w dzieciństwie z wypiekami na twarzach wychodzili z kin, nucąc słynną piosenkę Limahla i marzyli o dalekich podróżach, w nieznane światy na grzbiecie Fuchura – smoka szczęścia.

22 października (niedziela), godz. 16.00
Sugerowany wiek widzów: 5+
Czas trwania: 60 minut
Teatr RAWA

Angekok” to nie jest zwyczajny spektakl lalkowy. To wspaniała, plastyczna, wielowymiarowa inscenizacja, powstała w wyniku inspiracji sztuką innuicką (potocznie: eskimoską).
Zachwyt nad niezwykłą, egzotyczną kulturą, która odchodzi w niepamięć, stał się podstawą do stworzenia spektaklu „ANGEKOK”.

Czego doświadczycie? Legendy zamkniętej w kilkunastu obrazach, dźwięków budujących inną czasoprzestrzeń oraz wrażeń, które mogą otworzyć w Was nowe przestrzenie myślowe i formy postrzegania rzeczywistości.

Sztuka, jakiej nie zobaczycie na co dzień w polskim repertuarze. Zdecydowanie bardziej wpisuje się w nurt francuskiej alternatywy. Chociaż ze sceny nie pada ani jedno słowo, Bartosz Socha kreuje przed widzem porywającą opowieść.

5 listopada (niedziela), godzina 11.00
Sugerowany wiek widzów: 5+
Czas trwania: 60 minut
Teatr RAWA

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu spektaklu) dostępne na bilety.mckis.jaworzno.pl i w kasie Domu Kultury (w godzinach 8-15).

Szczegółowe informacje: 32 617 75 38