W dniu 25 października w ramach 2 kolejki Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej tradycyjnie rozegrane zostały 2 spotkania. O godzinie 15.00 BCC podejmowało Chill Volley. To spotkanie bez większych przeszkód wygrali zawodnicy BCC, choć w dwóch pierwszych setach ekipa Chill dotrzymywała kroku przeciwnikom. Trzeci set to już dominacja BCC.

BCC – Chill Volley
3:0
(25:20; 25:21; 25:17)

W drugim spotkaniu pretendent do mistrzowskiego tytułu Tauron zmierzył się z HFN Volley. Podobnie jak w poprzednim meczu HFN dzielnie walczyli przez dwa pierwsze sety oddając pola rywalom w końcówkach setów. W trzecim secie Tauron postawił “kropkę nad i” i zwyciężył 3:0.

Tauron Wydobycie S.A. – HFN Volley Team
3:0
(25:22; 25:23; 25:13)

Wszystkie spotkania rozgrywane w hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18. Kolejne mecze zgodnie z terminarzem odbędą się w niedzielę 8 listopada od godziny 15.00. Na parkiecie zobaczymy CD Gibraltar : HFN Volley oraz Tauron : Chill Volley.