Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie ogłasza nabór do IV klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 7 i 16 w Jaworznie w sekcji piłki siatkowej dziewcząt. Profesjonalne treningi są realizowane w ramach programu MCKiS Lubimy Sport. Mają one na celu aktywizację zdrowego stylu życia i naukę postawy fair play, a także wzajemnego szacunku.

Warto na dobre wpisać aktywność fizyczną w swój codzienny plan dnia. Każdy, kto regularnie trenuje, ćwiczy nie tylko swoje ciało, ale również umysł. Często właśnie głowa decyduje o naszych wynikach i dalszych życiowych postępach.

W ofercie znajduje się współpraca na podstawie umowy patronackiej w profesjonalnym programie treningowym, rozgrywki ligowe Minisiatkówki  Kinder + Sport organizowane przez Śląski Związek Siatkówki, bogate zaplecze sportowe.

W wakacje i ferie organizujemy obozy sportowe. To niezapomniane przeżycia i wspaniała przygoda ze sportem. Każdej klasie sportowej i grupie zapewniamy profesjonalną organizację zawodów sportowych w czasie ferii i wakacji. Nasi trenerzy osobiście wizytują ośrodki sportowe, z którymi nawiązujemy współpracę.

Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 7 (ul. Ławczana 12), Hali Sportowej MCKiS (ul. Inwalidów Wojennych 18) i w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS (ul. Grunwaldzka 80).

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania:

sp7jaworzno.edupage.org, trener: Karolina Lemiańska, tel.: 665 838 871

sp16jaworzno.edupage.org, trener: Anna Patucha, tel.: 606 669 601

Koordynator: Mariusz Łoziński, tel.: 698 657 360

 

 

Zobacz także: