Nadchodzące imprezy kulturalne w Jaworznie

Zobacz wszystkie nadchodzące imprezy

Aktualności kulturalne MCKiS Jaworzno

Weekendowe wydarzenia!

30/09/2022|Kultura, MCKiS, Płaszczka, Sport|

Zostajesz w mieście na Weekend? To świetnie się składa! Podpowiadamy: – czego nie przeoczyć – na co warto się wybrać ↓↓↓ 30 września: – Otwarty trening Hip Hop – Grand Prix Jaworzna w [...]

Bomba Kotomowa

30/09/2022|Kultura, MCKiS, Puls Jaworzna|

Były zwykłe Eksplodujące Kotki, były Implodujące, Frywolne i Szczekające Kotki. Teraz pora na prawdziwe i niezrównane Przepisy na Kotastrofę, czyli zestaw pieczołowicie wyselekcjonowanych kart z wymienionych powyżej tytułów wraz z [...]

Zobacz wszystkie aktualności kulturalne

Aktualności z placówek MCKiS

Zobacz wszystkie aktualności z dzielnic

Zajęcia kulturalne w placówkach MCKiS

W Domach Kultury i Klubach MCKiS Jaworzno prowadzonych jest szereg zróżnicowanych zajęć, skierowanych do osób w każdym przedziale wiekowym.

Jaworzniccy seniorzy, osoby dorosłe oraz młodzież i dzieci mogą skorzystać, pod okiem instruktorów MCKiS Jaworzno, m.in. z warsztatów rękodzieła, zajęć plastycznych oraz różnorodnych aktywności rekreacyjnych. A dla osób chcących rozwijać swoje pasje i talenty artystyczne prowadzone są także zajęcia muzyczne, teatralne i taneczne.

W bardzo szerokiej ofercie zajęć oferowanych przez placówki MCKiS Jaworzno każdy, kto tylko dysponuje wolnym czasem i chęciami, na pewno znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!

ZAJĘCIA KULTURALNE

Projekty i wydarzenia kulturalne MCKiS Jaworzno