Za nami akcja “Lato w mieście“, w której corocznie bierze udział Klub Gigant, organizując ciekawe wyjazdy i warsztaty dla dzieci.
W lipcu Akcja Lato przybrała formę zamkniętą, w której każdego dnia w okresie trzech tygodni grupa dzieci wyjeżdżała do parków: Zatorland, Inwałd, Dream Park, Zoo, Ogrodu Botanicznego, Alpakarni, Multikina czy na krytą pływalnię. Każdego tygodnia nasi podopieczni odwiedzali także lokalne atrakcje naszego miasta-Sosina, Geosfera, Park Podłęże.
W sierpniu natomiast w Klubie Gigant zorganizowano takie aktywności, żeby udział mogły w nich wziąć zarówno dzieci, jak i dorośli. Oprócz warsztatów kreatywnych dla dzieci oraz zajęć fitness dla pań raz w tygodniu grupa mieszana udawała się na marsz z kijami. Wytrwali uczestnicy pieszych wycieczek dotarli do Parku Lotników, Geosfery czy Sadowej Góry. Ponadto w sierpniu najmłodsi mieli możliwość kontynuowania kinematograficznej przygody podczas Kinderkina czyli wyjść do Multikina, wzbogaconych o zabawę na wodnym placu zabaw.
Wakacje w Klubie Gigant były niezwykle intensywnym czasem zabaw, obcowania z przyrodą i budowaniem relacji międzyludzkich.
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie ofertą klubową i tak liczny udział w akcji.
Pragniemy także okazać wdzięczność MGSM w Osiedlu Gigant za dofinansowanie transportu.