Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją, aby zaprosić mieszkańców na kolejny Jaworznicki Jarmark Bożonarodzeniowy. W sobotę – 16 grudnia – na Rynku zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera. A wszystko za sprawą Bożonarodzeniowych dekoracji, ozdób i kolędowej muzyki.

Specjalnie na tę okazję uczniowie jaworznickich szkół i przedszkoli, wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także członkowie stowarzyszeń przygotowali unikatowe ozdoby i dekoracje świąteczne oraz poczęstunek. Jarmark Bożonarodzeniowy jest zatem idealnym miejscem dla tych, którzy dla swoich bliskich pragną znaleźć wyjątkowy upominek lub wzbogacić wystrój swojego domu.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Jarmarku, również i tym razem dla wszystkich, którzy zdobędą świąteczne cegiełki za zakupy na stoiskach, przygotowano atrakcyjny prezent. Na odwiedzających czekać będzie kilkadziesiąt żywych, pachnących lasem choinek.

W magiczny klimat bożonarodzeniowy na Rynku wprowadzą nas także występy artystyczne. Podczas trwania Jarmarku – od godz. 9.00 do godz. 13.00 – zaprezentowany zostanie wyjątkowy program, w którym wystąpią młodzi artyści z jaworznickich szkół i przedszkoli.

Zgodnie z dotychczasową tradycją, atrakcją Jarmarku będą także degustacje potraw wigilijnych i świątecznych słodkości.

Serdecznie zapraszamy!