Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 22 edycji Piosenki Turystycznej i Ekologicznej, która w tym roku odbędzie się 19 i 20 października w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Jaworznie Szczakowej.

Konkurs adresowany jest do zespołów i do solistów reprezentujących środowiska przedszkoli, szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, a także osób dorosłych. Chociaż wśród uczestników najwięcej jest osób z Jaworzna, to nie brakuje gości spoza miasta.

Celem Konkursu jest popularyzowanie amatorskiej twórczości o tematyce turystycznej i ekologicznej, a także umuzykalnianie dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Sukcesy odniesione podczas Konkursu często stanowią inspirację do rozwoju talentu muzycznego. Sympatycznym “efektem ubocznym” jest wymiana doświadczeń między uczestnikami, wspólne snucie opowieści o wyprawach krótszych i dalszych, oraz nawiązanie nowych znajomości, które mają szansę przerodzić się w trwałe przyjaźnie.

Zgłoszenia odbywają się przez naszą stronę internetową (link dostępny jest TUTAJ), od 25 września (poniedziałek) do 16 października do godz. 12.00. Jest to jedyny sposób rejestracji!

Regulamin wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także: