Rodzinny Rajd Rowerowy św. Katarzyny z okazji wspomnienia Prymasa Tysiąclecia – kadr. Stefana Wyszyńskiego

Parafia św. Wojciecha i Katarzyny wspierana przez MCKiS Jaworzno mają dla mieszkańców naszego miasta (oraz gości) przepis na aktywną sobotę. Wystarczy zgłosić się do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym św. Katarzyny, który z okazji aktywnego wspomnienia Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w sobotę 18 września b. roku w naszym mieście. Jazda na rowerze to jedna z najpopularniejszych form aktywnego wypoczynku. W Jaworznie każdego roku przybywa miłośników tych jednośladów, a władze miasta inwestując w nowoczesne drogi dla rowerów skutecznie dbają, by nieprędko uległo to zmianie.

Harmonogram imprezy:
10.00 – 10.45 – potwierdzenie udziału uczestników w biurze zawodów na Rynku Głównym w Jaworznie,
11.00 – start z płyty Rynku
ok. 12.30 – finał wydarzenia na parkingu rowerowym “pod płaszczką” – obok Galerii Galena.

Uczestnicy mają do pokonania trasę o długości około 12 km, wytyczoną przez tereny miasta Jaworzna. Przebieg i tempo przejazdu są dostosowane do możliwości zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Rajd ma charakter rekreacyjny i pozbawiony jest znamion sportowej rywalizacji, jego celem jest wspólna dobra zabawa – dlatego zachęcamy szczególnie wszystkie rodziny. Uwaga z przyczyn organizacyjnych limit uczestników – 150 osób.

Zgłoszenie należy dokonać w formie elektronicznej, i można zrobić to TUTAJ, w terminie od piątku 3 września do wtorku 14 września  (lub do wyczerpania zgłoszeń elektronicznych). W przypadku osiągnięcia przed wtorkiem, 14 września, wyznaczonego limitu uczestników panel zgłoszeń zostanie automatycznie zamknięty. W dniu imprezy możliwość “dopisania” tylko w przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych wcześniej elektronicznie uczestników.

Każdy uczestnik otrzyma:
• numer startowy,
• posiłek na mecie (na podstawie otrzymanego talonu).

Dodatkowo przewidziane są także atrakcyjne konkursy z nagrodami

Serdecznie zapraszamy, aby swoją obecnością uczcić pamięć Wielkiego Polaka – Kardynała Stefana Wyszyńskiego.