Po trzech rozegranych spotkaniach pierwszoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu są zespołem niepokonanym! Podopieczni Mariusza Syguły w sobotnie popołudnie 5 października pokonali w meczu wyjazdowym AZS AGH Kraków 3 – 0. Tylko w pierwszym secie sobotniej konfrontacji krakowianie nawiązali równorzędną walkę z naszym zespołem, ale to do podopiecznych Syguły należało decydujące słowo w tej odsłonie i zwycięstwo 27 – 25. W pozostałych dwóch partiach jaworznianie zdominowali boiskowe wydarzenia wygrywając kolejno 25 – 18 i 25 – 12 i cały mecz 3 – 0.

Po trzech ligowych kolejkach nasz zespół ma na swoim koncie komplet punktów i tylko dwa stracone sety. W najbliższą sobotę 12 października jaworznianie będą chcieli podtrzymać zwycięską passę. W piątej kolejce ligowych zmagań jaworznianie podejmować będą we własnej hali drużynę Mickiewicza z Kluczborka. Początek meczu w hali sportowej przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 o godzinie 17.00