W dniach 5 – 6 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. W sobotę w hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych rywalizowały zawodniczki z Jaworzna, które objęte są szkoleniem w klasach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 7 oraz Szkole Podstawowej nr 16. Dziewczęta rywalizowały w dwóch grupach, gdzie 3 najlepsze zespoły z każdej grupy zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Każda z uczestniczek otrzymała pakiet gadżetów, a na zakończenie turnieju czekał słodki poczęstunek.

3. L. Kantor i K. Żurawik SP7

W drugim dniu turnieju w sumie udział wzięło 18 zespołów z Katowic, Częstochowy, Mysłowic, Tychów oraz Jaworzna (SP7, SP16). Turniej przeprowadzono w dwóch etapach, a dziewczęta rozegrały tego dnia po 7 meczów. Najlepsze tego dnia okazały się zawodniczki Silesia Volley Mysłowice, które zajęły dwa pierwsze miejsca. Najniższy stopień podium przypadł gospodynią turnieju MCKiS Jaworzno (Sp 16). Tuż na podium uplasowały się zawodniczki z KS Częstochowianki, natomiast 5 i 6 miejsce zajęły siatkarki MCKiS Jaworzno (SP 7). Dla pierwszych sześciu drużyn organizator przewidział nagrody rzeczowe, dyplomy, dodatkowo zespoły na podium otrzymały pamiątkowe medale. Wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe gadżety, słodki poczęstunek oraz napoje. Ceremonii wręczenia nagród przewodził zastępca Dyrektora ds. Sportu Dariusz Chrapek.