Siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu nie będą miło wspominać dwóch wyjazdowych spotkań. Podopieczni Tomasza Wątorka w meczu 19 kolejki TAURON 1 ligi rozgrywanym awansem, w środę 17 stycznia przegrali w Bydgoszczy z miejscowym BKS Visła Proline 0 – 3.

W pierwszym i drugim secie środowego spotkania jaworznianie mieli swoje szanse, ale to gospodarze zadawali decydujące ciosy wygrywając 25 – 23, 26 – 24. Set trzeci bez historii. Rozpędzeni bydgoszczanie wygrali 25 – 12 i trzy punkty zainkasowali podopieczni Michała Masnego.

W sobotę 20 stycznia, w trwającym zaledwie 63 minuty meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki nasz zespół nie miał nic do powiedzenia. Lechia wygrała pewnie 25 – 12, 25 – 17, 25 – 16 przesuwając się tym samym na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Teraz nasz zespół czeka domowe spotkanie z Gwardią Wrocław. Mecz odbędzie się w hali widowiskowo – sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80, w najbliższą sobotę 27 stycznia. Start o godzinie 17.00.