W sobotę 17 lutego 2018 roku w Hali Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej 80 odbędzie się 14. Memoriał Mirosława Stadlera w piłce nożnej halowej rozgrywany dla uczczenia pamięci cenionego przez szerokie grono jaworznian znakomitego piłkarza, trenera i wychowawcy młodzieży. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury Sportu w Jaworznie.

Patronat nad imprezą podobnie jak w poprzednich latach objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert. Udział potwierdzili: ubiegłoroczny triumfator “Victoria” 1918 Jaworzno, JSP “Szczakowianka” Jaworzno, PSS “Salos”, “Solidarność” ZG Sobieski, MCKiS Jaworzno, LKS “Zgoda” Byczyna, LKS “Ciężkowianka” Jaworzno oraz PSV Podłężę.

Przed rokiem w wielkim finale “Victoria” 1918 pokonała 5-0 PSS Salos po dwóch bramkach Goryczki oraz po jednej Gembali, Kędzierskiego i Seweryna.

Turniej rozpocznie się o godzinie 13.00 i zostanie rozegrany w dwóch grupach eliminacyjnych systemem “każdy z każdym”. Około 14.15 odbędzie się uroczyste otwarcie memoriału, zaś na 18.00 zaplanowano spotkanie finałowe.

Wstęp na imprezę: bilet 8 zł normalny, 4 zł ulgowy (dzieci i młodzież ucząca się), 50% zniżki dla rodzin posiadających Jaworznicką Kartę Rodzin Wielodzietnych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na to ciekawe piłkarskie widowisko. Kto wygra w tym roku?