Już 17 listopada rozpoczną się artystyczne zmagania w konkursie sTWÓRZ COŚ. Tym razem odbędzie się on w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Konkurs, którego celem jest między innymi zachęcanie uczestników do podejmowania samodzielnej aktywności artystycznej, tym razem potrwa dwa dni. Pierwszego dnia, tj. w piątek 17 września, w artystycznych zmaganiach zmierzy się młodzież z klas VI-VIII szkół podstawowych. Drugiego dnia zaś swoje zdolności zaprezentują dorośli. Jest to zupełnie nowa inicjatywa.

Temat pracy konkursowej nie jest znany. Organizatorzy ogłoszą go dopiero w dniu konkursu.

– Element zaskoczenia zdecydowanie pozwala na wyrównanie szans wszystkich uczestników. Mamy też dzięki temu pewność, że uczestnicy są w pełni samodzielni – mówi Kinga Jończyk, kierownik szczakowskiego Domu Kultury i pomysłodawczyni wydarzenia.

W tym roku młodzież będzie pracować techniką malarstwa na tekturze lub podobraziu o formacie zbliżonym do A4. Dorośli z kolei wykażą się w technice kolażu. Materiały niezbędne do pracy zapewnia organizator.

Regulamin uczestnictwa można znaleźć TUTAJ.
Zgłoszenia (od 6 listopada) odbywają się przez stronę zgloszenia.mckis.jaworzno.pl

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Dom Kultury im. Z. Krudzielskiego, ul. Jagiellońska 3, e-mail: kinga.jonczyk@mckis.jaworzno.pl, tel. (32) 745 10 35 / (32) 617 75 38

 

Zobacz także: