Ładowanie Wydarzenia

W najbliższy poniedziałek, 29 kwietnia, startują zapisy do jednej z ulubionych dla miłośników spacerów z kijkami imprezy rekreacyjno- sportowej: 9. Rajdu Nordic Walking w Ciężkowicach. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę 18 maja i podobnie jak w latach ubiegłych zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta.

Na starcie Rajdu stanąć może w tym roku 200 miłośników nordic walking, gdyż taki limit uczestników zaplanowany jest przez Organizatorów, dlatego gorąco prosimy aby nie zwlekać ze zgłoszeniem się do tej znanej i lubianej imprezy. Do wyboru dwie trasy – pętla o długości około 8 lub 9 kilometrów prowadząca leśnymi ścieżkami przez malowniczą Dolinę Żabnika w Ciężkowicach. Impreza skierowana do mieszkańców naszego miasta jest formą rodzinnej rekreacji bez typowej rywalizacji sportowej.

Start Rajdu zaplanowany jest na godzinę 10.00, a biuro zawodów, początek trasy i meta zlokalizowane będą tradycyjnie przy ul. Zdrojowej w Jaworznie–Ciężkowicach. Organizatorem Rajdu jest Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic z Mirosławem Pieczarą na czele, a współorganizatorami Urząd Miasta w Jaworznie, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach oraz NSZZ Solidarność TAURON Wydobycie Sobieski.

Zgłoszenia do Rajdu przyjmowane będą poprzez wypełnienie formularza przez osobę zainteresowaną na stronie internetowej www.mckis.jaworzno.pl (panel zgłoszeniowy „Rajd Nordic-Walking Ciężkowice”) lub bezpośrednio telefonicznie u Mirosława Pieczary (tel. 512-201-501) już od poniedziałku 29 kwietnia, a trwać będą do wyczerpania limitu zgłoszeń albo najpóźniej do czwartku 16 kwietnia. Można również zgłosić się w biurze zawodów w dniu imprezy, ale tylko jeśli będą dostępne wolne miejsca.

Zapraszamy mieszkańców Jaworzna oraz wszystkich chętnych i spragnionych wiosennych przechadzek w pięknym otoczeniu przyrody. Każdy może się sprawdzić i znów poczuć atmosferę sportowej przyjaznej rywalizacji.

Wszelkie informacje można znaleźć w regulaminie imprezy dostępnym TUTAJ, a także bezpośrednio u Mirosława Pieczary (tel. 512-201-501) lub w Dziele Sekcji Sportowych MCKiS (Paweł Wróbel – 32 745-10-30 wew. 84).

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: