Ładowanie Wydarzenia

1 kwietnia ruszyły zapisy do udziału w 27. Wyścigu Rowerów Górskich, który został zaplanowany na 25 maja. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Jaworzna – Paweł Silbert.

Start, meta i biuro zawodów 27. Wyścigu Rowerów Górskich zlokalizowane będą, podobnie jak w roku ubiegłym, na terenie OWR Sosina, przy ulicy Bukowskiej. Trasa zawodów prowadzić będzie drogami szutrowymi, piaszczystymi i leśnymi, dlatego należy się na niej spodziewać naturalnych przeszkód, takich jak piach, korzenie drzew, kamienie itp.
Na trasie będą rozmieszczone punkty kontrolne, których ominięcie będzie karane dyskwalifikacją. Warto pamiętać, że trasa wyścigu w dniu zawodów nie będzie zamknięta dla innych użytkowników, wystąpi więc możliwość pojawienia się na niej innych pojazdów oraz pieszych.

Osoby chcące wziąć udział w imprezie muszą pamiętać, że aby zgłoszenie uznane było za kompletne, oprócz przesłania formularza zgłoszeniowego, należy także dokonać opłaty wpisowego w kwocie: 40 złotych uczestnicy spoza Jaworzna, 30 zł mieszkańcy Jaworzna. Płatności należy dokonać na konto wskazane w regulaminie imprezy. Na liście startowej pojawią się tylko zawodnicy, którzy dokonają zgłoszenia i opłaty. Po wyczerpaniu limitu zgłoszeń panel rejestracji zostanie zamknięty.

Regulamin, link do zapisów i dodatkowe informacje dostępne są TUTAJ

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: