Mini Playback Show2024-03-13T14:30:13+01:00

Mini Playback Showuczestnik

Impreza skierowana jest do dzieci z jaworznickich szkół i przedszkoli. Zadaniem uczestników jest naśladowanie śpiewu na bazie pełnego playbacku. Poprzez strój i charakteryzację można wcielić się w różne postaci ze świata muzyki.

Podczas oceny uczestników jury bierze pod uwagę dobór repertuaru, oddanie charakteru danej piosenki oraz ocenia ogólny wyraz artystyczny występu.

Młodzi artyści co roku wykazują się wielkim zaangażowaniem i pomysłowością. Zaskakuje nie tylko repertuar, ale też przygotowane kostiumy i scenografia.

Na scenie pojawiają się tacy artyści jak Maryla Rodowicz, Sławomir, Bruno Mars, Lady Gaga, Abba, Katy Perry.

Mini Playback Show 2019

270 młodych artystów zaprezentowało się w Domu Kultury w Szczakowej podczas tegorocznej, osiemnastej już, edycji przeglądu Mini Playback Show.

Młodzi artyści rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach wiekowych. Jurorzy oceniali występy przedszkolaków, uczniów klas 1-3 oraz 4-8. Do występów przygotowali się oni bardzo skrupulatnie. Tekst piosenki musiał być świetnie opanowany. Do tego perfekcyjnie wyćwiczony ruch sceniczny. Wiele pracy włożono też w przygotowanie strojów, fryzur i makijaży.

Dzieci wykonały zarówno hity, które dziś zajmują czołowe miejsca list przebojów, jak i starsze utwory. Usłyszeć można było m.in. piosenki z repertuarów Cleo, Filipinek, Maryli Rodowicz, Roksany Węgiel, Abby, Michaela Jacksona, czy Tomasza Karolaka.

W kategorii przedszkolaków jurorzy najwyżej ocenili występ zespołu Łowcy Gwiazd z Przedszkola Miejskiego nr 5. Grupa wykonała piosenkę z repertuaru Cleo.

W kategorii klas 1-3 jurorzy najwyżej ocenili występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 18. Doskonałe wykonanie piosenki “Nieboskłon” dało im pierwszą nagrodę.

Równie wysoko jurorzy ocenili występ grupy ze Szkoły Podstawowej nr 7, która brawurowa zaprezentowała utwór z musicalu “Król rozrywki”, porwała publiczność i zdobyła pierwszą nagrodę w najstarszej kategorii wiekowej.

Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji!

XIX Mini Playback Show – ruszają zapisy!

Bez występów na żywo i bez publiczności odbędzie się XIX Konkurs Mini Playback Show. Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych do artystycznej rywalizacji. Zadaniem każdego uczestnika będzie imitacja śpiewu na bazie pełnego playbacku oraz jak najwierniejsze naśladowanie prawdziwych wykonawców poprzez strój, choreografię i specjalną charakteryzację, a następnie nagranie występu i przesłanie do organizatora wraz ze stosownymi dokumentami. Przy ocenie występów jury weźmie pod uwagę dobór repertuaru i oddanie charakteru danej piosenki, a także oceni ogólny wyraz artystyczny.

Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze także tym razem. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 8 marca 2021 r.

Do pobrania:
regulamin konkursu,
karta zgłoszenia uczestnika,
zgoda na przetwarzanie wizerunku.

Edit. Mini Playback Show! Dodatkowe ułatwienia (5.03.2021 r.)

W związku z tym, że dzieci szkół podstawowych klas 4-8 nadal uczą się zdalnie i mają ograniczone możliwości przygotowania nagrań zespołowych do konkursu Mini Playback Show, Organizator na prośbę osób zainteresowanych, postanowił dopuścić do konkursu te nagrania zespołów, które zostały przygotowane w zeszłym roku.

Jednocześnie zadecydował o wydłużeniu terminu przyjmowania wszystkich zgłoszeń konkursowych do 11 marca 2021 roku włącznie.

Aby jury mogło wyłonić laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, potrzebne jest przynajmniej 5 zgłoszeń w danej kategorii. Jeżeli pojawią się tylko 3 zgłoszenia z danej kategorii, jury przyzna jedno miejsce: pierwsze, drugie, trzecie, albo wyróżnienie, w zależności od oceny jurorskiej. Jeśli z danej kategorii zaprezentuje się mniej niż trzech uczestników, Organizator przyzna dyplom za udział w konkursie.

Jeśli chcecie dołączyć do zabawy, nie zwlekajcie! Przygotujcie kostiumy, charakteryzację, choreografię i do dzieła! Czekamy na Was i wierzymy, że mimo pandemii napłyną zgłoszenia i konkurs uda się przeprowadzić we wszystkich kategoriach wiekowych zarówno dla solistów, jak i dla zespołów. Zapraszamy do artystycznej rywalizacji.

XX KONKURS MINI PLAYBACK SHOW

Jeżeli lubisz dobrą zabawę i marzysz o karierze na estradzie – weź udział w konkursie Mini Playback Show!
Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych do artystycznej zabawy na scenie Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej.

Prezentacje konkursowe odbędą się 11 marca 2022 r. Zadaniem uczestnika, który wcieli się w wybraną gwiazdę, jest imitacja wykonania wybranego utworu na bazie pełnego playbacku. Jury konkursu oceniać będzie dobór repertuaru, podobieństwo do oryginalnego wykonania, kostiumy, charakteryzację, choreografię, a także ogólny wyraz artystyczny.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 4 marca 2022 r.

Do pobrania:

• regulamin konkursu->TUTAJ
• karta zgłoszenia uczestnika->TUTAJ
• oświadczenie rodzica/prawnego opiekuna->TUTAJ

HARMONOGRAM-> TUTAJ

XXI KONKURS MINI PLAYBACK SHOW 

Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych do artystycznej zabawy na scenie Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej podczas XXI Konkursu Mini Playback Show!

Prezentacje konkursowe odbędą się 17 marca 2023 r. Zadaniem uczestnika, który wcieli się w wybraną gwiazdę, jest imitacja wykonania wybranego utworu na bazie pełnego playbacku. Jury konkursu oceniać będzie dobór repertuaru, podobieństwo do oryginalnego wykonania, kostiumy, charakteryzację, choreografię, a także ogólny wyraz artystyczny.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 6 marca 2023 r.

Do pobrania:

  • Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa->  TUTAJ
  • Harmonogram prezentacji -> TUTAJ

Szczegółowe informacje: 32 617 75 38

Zapraszamy do udziału w XXII Konkursie Mini Playback Show

Czas na sceniczną zabawę, wyjątkową energię i kolorowe stroje! Jesteśmy ciekawi, w jakich artystów wcielą się uczestnicy konkursu.

-> Zachęcamy do udziału w XXII Konkursie Mini Playback Show!

Prezentacje konkursowe odbędą się 15 marca (piątek) w Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego, przy ulicy Jagiellońskiej 3.

Uczestnicy, wcielą się w wybraną muzyczną gwiazdę. Ich zadaniem jest imitacja wykonania wybranego utworu na bazie pełnego playbacku.

Jury konkursu oceniać będzie dobór repertuaru, podobieństwo do oryginalnego wykonania, kostiumy, charakteryzację, choreografię, a także ogólny wyraz artystyczny.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci przedszkolne, uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej.

Do pobrania:

  • Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa-> TUTAJ
  • Harmonogram prezentacji -> TUTAJ

Regulamin konkursu dostępny jest Zgłoszenia internetowe od 1 marca poprzez panel: zgloszenia.mckis.jaworzno.pl

Szczegółowe informacje: 32 617 75 38

Zobacz także:

Przejdź do góry