Ładowanie Wydarzenia

Drodzy Seniorzy! Zbliża się tydzień Waszego świętowania, czyli Tydzień Seniora! Jak zwykle – wspólnymi siłami wraz z Prezydentem i jego zastępcą – przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji. Tym razem świętowanie rozpoczniemy we wtorek 19 września, oczywiście Hali Widowiskowo-Sportowej. Odbędzie się tam uroczysta inauguracja i symboliczne przekazanie kluczy do miasta Seniorom. Dla uczestników zabawy zagra zespół Winyl Band. Wejściówki na to wydarzenie odbierać będzie można w Hali już od 7 września.

W ciągu tego tygodnia nie zabraknie również rajdu nordic walking, wspólnego biesiadowania w GEOsferze, seansu filmowego “pod chmurką” (obowiązują wejściówki), a także spektaklu teatralnego – “Oddam żonę w dobre ręce” (obowiązują wejściówki). Kończymy w weekend. W sobotę w Hali zagra dj Wika (obowiązują wejściówki), a kolejnego dnia w kolegiacie św. Wojciecha i św. Katarzyny odprawiona zostanie msza święta w intencji Seniorów, a zaraz po niej wystąpi chór Belcanto.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, wejściówki na poszczególne dni odbierać można w Hali Widowiskowo-Sportowej od czwartku 7 września, w godzinach 7.00-14.00 (od poniedziałku do piątku).

Zapraszamy!

Podziel się tą informacją ze znajomymi: