By zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne, zachęcamy do podjęcia aktywności z grupą Nord Walkers.

Świąteczne podsumowanie jest już wspomnieniem, którym grupa pragnie się podzielić.

Rok 2022 obfitował w przebytych kilometrów, treningów w różnych dzielnicach i nowych inicjatyw – trudno wymienić wszystko co było udziałem sekcji Nord Walkers. Nordic walking stał się już ich nawykiem i wędrują o każdej porze roku czy dnia.

Nie zabrakło cyklicznych wydarzeń takich jak rajd charytatywny nad Zalewem Sosina, krajoznawczych wypraw, wakacyjnych treningów czy marszów tematycznych, na przykład z okazji Dnia Kobiet.

Co nowego wydarzyło się w ramach działalności grupy?

Między innymi udział w wielu wydarzeniach poza miastem (Katowice, Chrzanów i inne), trening o wschodzie słońca, na którym frekwencja nas zachwyciła, udział w 30 finale WOŚP a nawet reżyserowanie i kręcenie mini teledysków, promujących działalność związaną z nordic walkingiem.

Uczestnicy otrzymali w czasie podsumowania buffy i bandany z logo grupy, wykonane przez firmę Badge4U.

W spotkaniu wzięli udział również pracownicy GKRPA Jaworzno, dzięki, której został zrealizowany projekt „Życzę Ci zdrowia”, mający na celu działania profilaktyczne, budowane prozdrowotnych nawyków oraz integrowanie środowisk.

Dziękujemy, że byliście z nami i tworzyliście te wspomnienia.

Zapraszamy na treningi!

Więcej informacji z chęcią udzieli Wam instruktorka grupy Kinga Jończyk, która na co dzień pracuje w Klubie Niko. (tel. 32)

Chcecie być na bieżąco z działalnością grupy Nord Walkers? Koniecznie zaobserwujcie profil grupy na Facebook`u – TUTAJ.