Ruszamy z trzecią edycją wyjątkowego, jedynego w Polsce, castingu na lokalną hostessę Tour de Pologne!! Szansę na reprezentowanie barw naszego miasta, podczas jednej z największych imprez kolarskich na świecie, miały do tej pory dwie piękne jaworznianki – Wioletta Łysoń i Oliwia Czajer. Tegoroczną hostessę poznamy jeszcze w tym miesiącu, chętne kandydatki mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 23 lipca!

Laureatka castingu będzie miała możliwość dostania się za kulisy wielkiej imprezy sportowej i reprezentowania barw naszego miasta podczas 4. etapu 76. Tour de Pologne, na odcinku Jaworzno-Kocierz – 6 sierpnia. Jaworznicka twarz TdP otrzyma także gratyfikacje pieniężną i szansę na profesjonalną sesje zdjęciową na potrzeby własnego portfolio.

Panie, które chciałyby wziąć udział w konkursie muszą być mieszkankami Jaworzna, muszą mieć ukończone 18 i nie więcej niż 29 lat, muszą mieć co najmniej 170 cm wzrostu, muszą swobodnie czuć się przed obiektywem i – koniecznie – mieć piękny uśmiech, bo ten zawsze towarzyszy hostessom TdP. Jaworznianki, które spełniają te kryteria powinny wysłać swoje zgłoszenie na adres: casting@mckis.jaw.pl. Spośród wszystkich zgłoszonych dziewcząt, wybranych zostanie 5 kandydatek, które zostaną zaproszone na finał castingu i będą miały szansę na stanie się częścią jaworznickiej ekipy Tour de Pologne!

Wszelkie szczegóły Castingu wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć w regulaminie – TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

casting na hostessę TdP 2019