20 marca ruszyły zapisy do IV Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych Poluzone.

Jest to impreza zainicjowana przez Centrum Edukacyjno-Artystyczne Fabryka Talentów i organizowane wspólnie z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Ich unikatowa formuła, polegająca przede wszystkim na nauce gry zespołowej, a nie “szlifowaniu” indywidualnych umiejętności, sprawiła, że do Jaworzna co roku przyjeżdżają bardzo utalentowani młodzi muzycy i wokaliści z całej Polski.

Możliwość czerpania wiedzy od takich tuzów polskiej muzyki rozrywkowej jak Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński, Marcin Górny i Damian Kurasz to niezwykła okazja do tego, żeby “od kuchni” poznać, jak powinna wyglądać współpraca w zespole muzycznym. Jak podkreślają co roku uczestnicy, ilość wiedzy, którą serwują im wykładowcy, jest nieporównywalna z żadnymi innymi warsztatami muzycznymi.

W tym roku Poluzone rozpoczynają się 29 lipca i potrwają do 4 sierpnia. Jak co roku składać się będą z zajęć warsztatowych wieczornych jam sessions. Ostatniego dnia uczestnicy zagrają koncert finałowy.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.poluzone.pl.

Tekst: Dawid Litka

Zobacz także: