Pracownicy jaworznickiego Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zachęcają wszystkich zakochanych, niezależnie od wieku, stażu związku i planów na przyszłość, by podzielili się swoją radością ze światem. Już w najbliższą niedzielę, 14 lutego, kiedy to świętować będziemy walentynki, pracownicy MCKiS czekać będą na Rynku. W godzinach od 10 do 16 będzie można tam zrobić sobie walentynkowe zdjęcie w specjalnej ramce. Za najlepsze fotografie przewidziane są nagrody.

Zdjęcie w ramce należy wstawić na swój profil facebookowy i opatrzyć hasztagiem #WalentynkowyRynek_Jaworzno. Post musi być publiczny, by jurorzy z Miejskiego Centrum Kultury i Sportu mogli zdjęcia obejrzeć i wybrać te, które najbardziej się im spodobają. Uczestnicy naszej fotograficznej i walentynkowej zabawy liczyć mogą na nagrody. Wygrać można będzie zestaw gadżetów promocyjnych Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.

Aby przypomnieć jaworznianom o święcie zakochanych w kilku miejscach Jaworzna postawiono citylighty z życzeniami od pracowników MCKiS.

Chcieliśmy w ten sposób przypomnieć mieszkańcom o tym sympatycznym święcie. Miłość jest przecież ważna w życiu każdego z nas, a szczególnego znaczenia nabiera w tym trudnym czasie – podkreśla Monika Kuś z Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.

Tekst: Grażyna Dębała