Drodzy seniorzy❗️
Informujemy, iż na zabawę karnawałową, która odbędzie się 16 lutego w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jaworznie wszystkie wejściówki się rozeszły. Cieszymy się, że nasza wspólna propozycja zabawy cieszy się tak dużym zainteresowaniem.
👉 Jednakowo prosimy, aby osoby, które z różnych przyczyn nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu, przekazały swoje bilety innym chętnym osobom lub zwróciły je do Hali.

Drodzy seniorzy,
zapraszamy do udziału w zabawie karnawałowej! 


Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert i Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zapraszają na zabawę karnawałową, która odbędzie się już 16 lutego, w godzinach 17.00-20.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie. Wzorem poprzednich wydarzeń, podczas których mieliśmy okazję się spotkać, przygotowaliśmy kolejne, aby wspólnie cieszyć się trwającym karnawałem. Lekka muzyka, łatwo wpadająca w ucho sprawi, że nogi same poniosą każdego z Was do tańca!

Dla każdego uczestnika przewidziano drobny poczęstunek, a także ciepły napój (kawa, herbata)

Wydarzenie jest organizowane w ramach kampanii Jaworzno Przyjazne Seniorom, a pomysłodawcami są Seniorzy naszego miasta i Łukasz Kolarczyk – zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie!

Bezpłatne wejściówki można odebrać w Hali Widowiskowo-Sportowej od 9 lutego w godzinach 7.00-22.00