26 kwietnia na deskach sceny Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej odbyła się prezentacja dorobku artystycznego dzieci, młodzieży oraz dorosłych z Klubów MCKiS “Podłęże” i “Gigant” pt. „Artystyczny piątek”. Wśród występujących byli uczestnicy zajęć: teatralnych, wokalnych, tanecznych, plastycznych i rękodzieła artystycznego,

W tegorocznej edycji zaprezentowali się: wokalistki z Klubu “Podłęże”, zespół “Giga Nutki” z Klubu “Gigant”, duet jazzowy – Paulina Kozioł i Dariusz Fec z Klubu “Strażak”, grupa teatralna “Orzeszki” w spektaklu pt. “Skarpety, rakiety”, kabaret pt. “Wyjazd z wigorem”, a także grupy taneczne: “Stars Inside”, “Mini STARS JUNIOR” oraz “Paradise”.

Dodatkową atrakcją był gościnny występ zespołu “Hula donna” oraz wystawa prac plastycznych i rękodzieła dzieci, młodzieży, seniorów z Klubu “Podłęże” i Klubu “Gigant”. Zarówno na scenie, jak i na widowni panowała gorąca atmosfera. Licznie zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagradzała występujących. Z roku na rok impreza ta cieszy się coraz większą popularnością, zatem zapraszamy wszystkich za rok !

Zobacz także: