Zostały uruchomione zapisy do szóstej już edycji Regat Kajakowych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pana Pawła Silberta. Zawody organizowane są przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie wspólnie z Urzędem Miejskim w Jaworznie. Impreza odbędzie się na terenie OWR “Sosina” przy ulicy Bukowskiej w Jaworznie w sobotę 22 września bieżącego roku.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 10.00 do godziny 11.30 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego DB CARGO S.A. Start wspólny do wyścigu zaplanowano na godzinę 12.00. Jak przed rokiem zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 6 km, a do wyboru jest tradycyjnie pięć kategorii:
– jedynki kobiet (K1 kobiety)
– jedynki mężczyzn (K1 mężczyźni)
– dwójki kobiet (K2 kobieta/kobieta)
– dwójki mężczyzn (K2 mężczyzna/mężczyzna)
– mikst (K2 kobieta/mężczyzna)

Organizator zapewnia nieodpłatnie 30 kajaków dwuosobowych oraz 20 kajaków jednoosobowych – decyduje kolejność zapisów internetowych, dlatego prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniem do imprezy. Nie ma w tym roku możliwości startu na kajakach własnych – udział w imprezie tylko na zabezpieczonym sprzęcie organizatora.

Zgłoszeń należy dokonywać elektronicznie od dnia 20 sierpnia do 20 września 2018 roku na stronie http://www.mckis.jaw.pl/regaty-kajakowe.html lub do wyczerpania limitu kajaków zabezpieczonych przez organizatora. Organizator nie pobiera opłaty startowej – udział w imprezie bezpłatny!!!
Szczegóły w dostępnym na stronie internetowej REGULAMINIE, dodatkowych informacji udzielamy mailowo: grzegorz.gebski@mckis.jaw.pl lub telefonicznie (godz. 7.00 – 15.00) w Dziale Sportu MCKiS Jaworzno. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej wspaniałej imprezie.