Przed nami trzeci koncert w ramach cyklu dekaTON . Tym razem w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej, 3 marca o godz. 17.00 wystąpi Stefano Terrazzino z zespołem.
Ten niepowtarzalny, muzyczno-taneczny wieczór pełen niezapomnianych włoskich przebojów z pewnością rozgrzeje niejedno kobiece serce!

Stefano Terrazzino, popularny włoski tancerz, wokalista, aktor i projektant. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Kojarzymy go przede wszystkim jako tancerza, choreografa (reprezentuje najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich), za sprawą programów telewizji TVN i Polsat “Taniec z Gwiazdami”, w których kilkakrotnie stawał na podium, w tym czterokrotnie sięgnął po najwyższe trofeum – Kryształową Kulę. Stefano Terrazzino to również aktor. Ma na swoim koncie role w popularnych serialach telewizyjnych (m.in. “Samo życie”, “Na Wspólnej”, “Przyjaciółki”) oraz w przedstawieniach teatralnych – “Tango”, “Polita”, “Amaroso” czy “Kochanie na kredyt”.

W 2011 r. wystąpił w niezwykłym widowisku tanecznym “I move You” Teatru Dramatycznego w Białymstoku, w którym był również współprojektantem kostiumów scenicznych. Bo właśnie projektowanie strojów i fotografia to kolejne pasje tego artysty, którym oddaje się z niepohamowaną przyjemnością.

Stefano Terrazzino to również wokalista. Swoim talentem wokalnym, jak i aktorskim, zachwycił publiczność programu “Twoja twarz brzmi znajomo”, idealnie odwzorowując (wokalnie, ruchowo i wizualnie) wylosowanych przez siebie artystów polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. W III edycji tego programu zdobył pierwsze miejsce, naśladując Mieczysława Fogga w piosence
“Jesienne róże”. Terrazzino ma również zespół muzyczny, z którym koncertuje od kilku lat. Zaprosił do Polski swoich kolegów z Sycylii i dzieli się z publicznością radością płynącą z włoskiej muzyki. I tą radością oraz energią zarazi jaworznicką publiczność, szczególnie płeć piękną, dla której ten koncert jest adresowany z okazji Dnia Kobiet, 3 marca w DK Szczakowej.

Publiczność będzie miała okazje usłyszeć w wykonaniu artysty takie hity jak: Volare, Azzuro, Mambo Italiano oraz wiele innych przebojów. Będzie romantycznie i karnawałowo. Nie zabraknie również tanecznych atrakcji. Stefano Terrazzino mistrz Europy wraz ze swoją partnerką taneczną zaprezentują wyjątkowe pokazy taneczne. Dla rozgrzania publiczności przed sceną, artysta przygotował specjalne muzyczno-taneczne animacje z widzami – zdradza Oskar Litwin, menedżer artysty.

Bilety w cenie 40 zł można kupić w kasie DK im. Zdzisława Krudzielskiego przy ul. Jagiellońskiej 3. Dostępne są również na stronie internetowej.

Tekst: ES

Zobacz także: