Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zaprasza na uroczyste otwarcie lodowiska, które odbędzie się w niedzielę – 1 grudnia, a wszelkie atrakcje rozpoczną się o godz. 17.00. Nowe lodowisko znajduje się w samym centrum miasta, na terenie nowo powstałego parkingu rowerowego, przy Placu Górników. 

Dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach przygotowano mnóstwo niespodzianek. Wydarzenie rozpocznie się od pokazów jazdy figurowej na lodzie, następnie odbędzie się uroczyste otwarcie z udziałem Prezydenta Miasta – Pawła Silberta.

Na ten zimowy wieczór zaplanowano również bogaty program animacji i pokazów pn. “ALE ŚLISKO! Lodowisko!”, przygotowany przez Teatr Jednej Miny. Poprzebierani w zjawiskowe kostiumy aktorzy przeprowadzą liczne konkurencje na lodzie, m.in. tor przeszkód, slalom na łyżwach czy strzał piłeczką do bramki. Ponadto do Jaworzna przybędą szczudlarze, którzy będą zabawiać gości poza taflą, chętnie przybiją piątkę i zrobią wspólne zdjęcie, wyczarują cudo z balonów i poczęstują słodkim upominkiem.

W programie wydarzenia zaplanowano również pokazy umiejętności hokejowych drużyny dziecięcej, quizy z nagrodami, serwowanie gorącej czekolady. Wszystkie atrakcje będą przeplatane widowiskowymi spektaklami teatru ognia z elementami pirotechniki. 

Impreza otwarcia potrwa do godziny 19.00, natomiast po tej godzinie każdy będzie miał możliwość skorzystać z nowego lodowiska. Wstęp w tym dniu tylko za złotówkę!

Regulamin imprezy TU.

GALERIA ATRAKCJI

 

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA LODOWISKA

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek | 10.00 – 22.00
sobota, niedziela i święta | 10.00 – 22.30

Przerwy techniczne:

poniedziałek – piątek | 14.00 – 14.30 i 17.30 – 18.00
sobota, niedziela i święta | 13.00 – 13.30, 16.30 – 17.00 i 19.00 – 19.30

Czas trwania jednego przejazdu: 50 minut

Cennik:

  PON. – PT.
SOB., ND. I ŚWIĘTA
BILET NORMALNY 8 zł 10 zł
BILET ULGOWY 4 zł 5 zł
BILET NORMALNY DLA POSIADACZA KARTY RODZIN WIELODZIETNYCH
4 zł 5 zł
BILET ULGOWY DLA POSIADACZA KARTY RODZIN WIELODZIETNYCH
2 zł 2,5  zł
WETERANI I WETERANI POSZKODOWANI bezpłatnie  
WYPOŻYCZENIE ŁYŻEW 6 zł 6 zł

Karnety (jeden karnet uprawnia do 10. wejść po 50 min):

KARNET NORMALNY
60 zł
KARNET ULGOWY
30 zł
KARNET DLA POSIADACZA KARTY RODZIN WIELODZIETNYCH
30 zł
KARNET ULGOWY DLA POSIADACZA KARTY RODZIN WIELODZIETNYCH  15 zł