W niedzielę 20 maja odbyły się decydujące o kolejności miejsc mecze Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. O godzinie 15.00 na parkiecie pojawili się zawodnicy KLIMAKSu oraz TAURONu WYDOBYCIE. Wydarzenia na boisku od samego początku do końca kontrolowali zawodnicy Tauronu wygrywając to spotkanie 3:0. O godzinie 17.00 rozpoczął się mecz pomiędzy RISER VOLLEY TEAM, a VOLLEY BŁYSKAWICA. Początek meczu zwiastował niezwykle zacięty pojedynek.
Pierwsza partia zakończyła się minimalnym zwycięstwem drużyny Riser. Siła Riser w tym dniu była jednak olbrzymia i dosyć szybko rozprawili się z rywalami w drugim secie. Trzeci set toczył się punkt za punkt lecz w decydującym momencie seta więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy Riser i zwyciężyli to spotkanie 3:0.

Zaraz po zakończeniu spotkania przeprowadzono ceremonię zakończenia sezonu, w której każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom z własnym zdjęciem, a drużyny z miejsc 1-4 dodatkowo puchary i nagrody rzeczowe.
W tegorocznej lidze udział wzięło 11 zespołów. Rozgrywki trwały od 22 października ubiegłego roku, rozegrano 25 meczów w I etapie oraz 25 meczów w II etapie, który wyłonił zwycięzce ligi. Poziom ligi z roku na rok jest coraz wyższy i mamy nadzieję, że w sezonie 2018/2019 gościć będziemy jeszcze więcej drużyn.