Od 1 sierpnia przygotowania do nowego sezonu ligowego rozpoczęli siatkarze drugoligowego MCKiS Jaworzno. W sztabie szkoleniowym naszego zespołu nie zaszły żadne zmiany w porównaniu z poprzednim sezonem. Na stanowisku trenera pozostał Tomasz Wątorek, a pomagał mu będzie Jacek Sowa.
W drużynie na kolejny sezon pozostali Patryk Strzeżek, Karol Borończyk, Oskar Wojtaszkiewicz, Przemysław Gepfert, Paweł Żeliński, Mateusz Pietras, Szczepan Czerwiński, Jakub Grzegolec i Dominik Bąk.
W barwach naszego zespołu nie zobaczymy już Kacpra Komara, Jakuba Buczka, Kamila Poręby, Mateusza Rudnickiego i Jakuba Janickiego. Panowie dziękujemy !!!
W nadchodzącym sezonie ligowym nowymi twarzami w naszej ekipie będą przyjmujący Jakub Krzystanek. wychowanek MULKS MOS Sieradz, który reprezentował barwy między innymi Karpat Krosno i MKS Andrychów.
Na pozycji rozgrywającego zobaczymy Jakuba Durskiego wychowanka AKS Rzeszów. W poprzednim sezonie był zawodnikiem Arki Tempo Chełm.
Nowym libero, który dołączył do naszej drużyny jest Cristiano Gutt. Od 2017 roku bronił barw UMKS Kęczanin Kęty.
Środek uzupełni Marek Polok, który w swojej siatkarskiej przygodzie reprezentował między innymi barwy BBTS Włókniarz Biała.

Podopieczni Tomasza Wątorka ligowe zmagania nowego sezonu zainaugurują 1 października br., meczem z TS Volley Rybnik przed własną publicznością.