Szanowni Państwo

Informujemy, że nadal wszystkie punkty nieodpłatnej pomocy prawnej/ nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Jaworznie działają. Pomoc można uzyskać w formie zdalnej (do odwołania), tj. porady prawne i obywatelskie udzielane są za pomocą telefonu, maila lub innego komunikatora. Zapisy w czasie funkcjonowania punktów w sposób zdalny przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu: 510-970-680.

Harmonogram wszystkich Punktów Poradniczych w Jaworznie dostępny jest pod adresem: http://bip.jaworzno.pl/Article/id,19258.html

O przywróceniu działania punktów w ww. lokalizacjach Stowarzyszenie DOGMA będzie informować na bieżąco.

Na stronie internetowej www.dogma.org.pl w szczególności w zakładce http://dogma.org.pl/lokalizacje/jaworzno/: znajdują się wszelkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie Jaworzna oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Uruchomiony został również dodatkowy numer telefonu/ infolinii: 79-88-69-599, pod którym można uzyskać informacje na temat warunków i zasad korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji.

Zachęcamy również do śledzenia profilu na Facebooku: www. facebook.com/stowarzyszeniedogma