Wakacyjny Rajd Nordic Walking

Wakacyjny Rajd Nordic Walking jest coroczną imprezą rekreacyjną, która gromadzi wielbicieli nordic walkingu, a zwłaszcza tych, którzy lubią pomagać. Wydarzenie zostało zainicjowane przez grupę Nord Walkers, działającą przy klubie MCKiS “Niko”, w 2016 roku.

W czasie tego sportowego eventu, oprócz tradycyjnego przejścia trasy, prowadzona jest również akcja charytatywna, co zdecydowanie odróżnia ten rajd od innych organizowanych na terenie Jaworzna. Jako organizatorzy nawiązaliśmy już współpracę między innymi: z jaworznickim Hospicjum Homo – Homini im. Św. Brata Alberta, Fundacją Śląskie Hospicjum Dla Dzieci Świetlikowo w Tychach oraz Fundacją ISKIERKA. W imię zasady “CHODŹ PO ZDROWIE” uczestnicy jednoczą się we wspólnym celu, jakim jest rzeczywista pomoc i wsparcie w powrocie do zdrowia podopiecznych fundacji. Cztery pierwsze wakacyjne rajdy odbyły się na terenie Byczyny, zaś trasa piąta odsłony powiedzie przez malownicze tereny OWR “Sosina”.

Regulaminy imprezy

Zgłoszenia dostępne pod adresem

https://zgloszenia.mckis.jaworzno.pl


Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego znajduje się TUTAJ.

Aktualności z jaworznickich imprez nordic walking

Maszerowali w stylu disco

22/03/2023|Klub Niko, Nordic Walking, Rekreacja|

Na zaproszenie Klubu Niko i grupy Nord Walkers w ramach tegorocznego świętowania Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn przenieśliśmy się do lat 80. Uczestnicy tanecznym krokiem wędrowali podczas Disco Marszu Nordic [...]

Sportowe imprezy cykliczne MCKiS Jaworzno