Drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, podopieczni Mariusza Łozińskiego w ubiegłą sobotę 24 lutego odnieśli planowe zwycięstwo na własnym parkiecie z ostatnim zespołem w ligowej tabeli grupy 5, drużyną SK Górnik Radlin 3 – 1.

W secie pierwszym, trzecim i czwartym sobotniego spotkania jaworznianie dominowali na parkiecie i wygrywali pewnie 25 – 14, 25 – 16, 25 – 10. W drugim secie meczu przyjezdni sprawili niespodziankę wygrywając z gospodarzami 25 – 20. Ale to było wszystko na co stać było tego dnia młodych siatkarzy z Radlina. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały, do rozegrania jeszcze tylko dwa mecze.

Nasz zespół w najbliższą sobotę 3 marca wyjeżdża do Kęt na spotkanie z miejscowym UMKS, a meczem z rezerwami GKS Katowice na własnym boisku kończył będzie rundę zasadniczą w sobotę 17 marca. Później czeka nas pierwszy etap spotkań play off z udziałem zespołów, z miejsc 1 – 8, który rozpocznie się 24 marca. Z kim przyjdzie nam zagrać przekonamy się już niebawem.