Trwa już druga edycja pikników odbywających się w ramach cyklu “Aktywne Dzielnice”. W najbliższą niedzielę w Parku Lotników na Osiedlu Stałym czeka nas niesamowite święto kolorów. A to nie wszystkie atrakcje zaplanowane na ten dzień!

Od godz. 16:00 do 19:00 będzie można do woli obrzucać się kolorowymi proszkami holi i bawić się wspólnie przy muzyce DJ-ów. Tego typu impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem podczas tegorocznego Święta Rodziny, w związku z tym zaplanowano jej kolejną odsłonę.

Oprócz tego nie zabraknie również strefy dla najmłodszych, a w niej będzie można znaleźć: zamek dmuchany, pokaz baniek mydlanych oraz balonowe kreacje. Z kolei nieco starsi uczestnicy pikniku będą mogli założyć specjalne stroje sumo i wziąć udział w zapasach, a także ułożyć wymyślne budowle z gigantycznych klocków.

Jak podczas każdego z pikników, odbywającego się w ramach cyklu “Aktywne Dzielnice”, również i tym razem przygotowane zostaną liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Z pewnością podczas tej imprezy będzie radośnie i kolorowo!

Aktywnym Dzielnicom patronuje Paweł Silbert, prezydent Jaworzna, a głównym organizatorem festynów jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie działające przy współpracy z innymi miejskimi instytucjami kulturalnymi. Imprezy są współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

plakat-aktywne-dzielnice