Podczas jubileuszowego XX Pucharu Polski w Armwrestlingu, który odbył się w Redzie, drużyna MCKiS Tytan Jaworzno wywalczyła aż 28 medali. Jaworznianie zdobyli 11 złotych, 10 srebrnych i 7 brązowych krążków. Dodatkowo drużyna przywiozła trzy puchary w klasyfikacji drużynowej. Tytan zdobył drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej Junior, drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej Senior oraz drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej Total.

Na zawodach MCKiS Tytan Jaworzno wystąpił w najmocniejszym składzie. Po raz kolejny Lucjan Fudała stanął na najwyższym podium w kategorii Open na lewą i prawą rękę. Warto zaznaczyć, że kategoria Open prawej ręki została całkowicie obsadzona przez klub Tytan. Drugie miejsce zajął Tomasz Szewczyk, a trzecie Adrian Zgórzyński.

Przed drużyną chwila przerwy na regenerację i odpoczynek, a następnie rozpocznie się cykl ciężkich treningów. Za niespełna dwa miesiące odbędą się Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Zawodowców w Rumii. MCKiS Tytan Jaworzno wystawi tam liczną grupę zawodników, która zakwalifikowała się do tych turniejów po udziale w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski. Trzymajcie kciuki za wysokie wygrane!

Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w siłowaniu na rękę na treningi do hali sportowej na Osiedlu Stałym przy ul. Inwalidów Wojennych 18. Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki, piątki i niedziele, w godzinach od 16.00 do 19.00.