Kluby Młodego Programisty powstały w ramach projektu “Kampanie  edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z  wykorzystywania technologii cyfrowych”, realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK. Realizowane są w 16 miastach (jedno miasto w każdym województwie).

Na zajęcia mogą się zgłaszać dzieci klas 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej, oczywiście wraz z rodzicami. Punkty warsztatowe są wyposażone w pomoce dydaktyczne i nowoczesne  sprzęty, takie jak tablety, zestawy robotów edukacyjnych, czy maty  edukacyjne do nauki programowania, a zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy.

plakat-warsztatyTym co odróżnia Klub Młodego Programisty od innych tego typu warsztatów, to fakt, że skorzystać mogą nie tylko dzieci, ale też rodzice.

Chodzi nam o to, by oba pokolenia nie tylko złapały bakcyla programowania, ale także aby wspólnie spędzały czas. Nie przez przypadek Kluby Młodego Programisty uruchomiliśmy w miastach średniej wielkości. W dużych miastach oferta tego rodzaju zajęć jest bogata. Rodzice i dzieci mają w czym wybierać. Muszą za to jednak zapłacić. Nasze zajęcia są bezpłatne i profesjonalne. – mówią organizatorzy

W Jaworznie warsztaty odbywać się będą w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej, przy ul. Jagiellońskiej 3, w następujących terminach:

  • 12.04.2019 r. 
  • 26.04.2019 r.
  • 10.05.2019 r.
  • 17.05.2019 r.
  • 24.05.2019 r.

W godzinach 15.00-17.00 klasy 1-3 i 17.00-19.00 klasy 4-6.

Aby zapisać się na zajęcia, należy wejść na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl, wybrać województwo śląskie i uzupełnić znajdujący się na stronie formularz. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane będą aż do wyczerpania miejsc. Ważne jest, by wybrać odpowiedni poziom szkolenia, tj. przeznaczony dla klas 1-3 lub 4-6. Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego na podany przez Państwa adres mailowy wpłynie potwierdzenie zgłoszenia, które jednocześnie będzie potwierdzeniem zakwalifikowania na zajęcia.

Więcej informacji pod numerem +48 797 574 049

Zapraszamy!

Zobacz także: