W dniach 10 i 11 grudnia br., odbyły się Mikołajkowe Turnieje w Minisiatkówce dziewcząt w kategoriach trójek i czwórek pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna.

W obu turniejach oprócz gospodarzy, zespołów Miejskiego Centrum Kultury i Sportu udział wzięły kluby sportowe z województwa śląskiego i małopolskiego reprezentujące takie miasta jak Katowice, Czeladź, Jastrzębie, Zawiercie, Blachownię, Oświęcim, Wieliczkę, Chrzanów.

W sobotę osiemnaście drużyn rywalizowało w kategorii trójek. W tej stawce najlepszym zespołem okazały się młode siatkarki reprezentujące UKS Setbol Oświęcim. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się się drużyny Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, a tuż za podium uplasowała się „trójka” reprezentująca JKS SMS Jastrzębie.

Podczas niedzielnych, siatkarskich zmagań dwanaście zespołów rozgrywało swoje turniejowe mecze w kategorii czwórek. W tej stawce najlepszy okazał się pierwszy zespół MKS Zawiercie. Na drugim stopniu podium stanęły siatkarki Miejskiego Centrum Kultury i Sportu natomiast z trzeciego miejsca w turnieju cieszyły się dziewczyny z drugiego zespołu MKS Zawiercie. Czwartą lokatę wywalczyły siatkarki z UKS Setbol Oświęcim.

Każda z siatkarek biorących udział w mikołajkowych turniejach otrzymała pamiątkowy dyplom i medal , a najlepsze trzy zespoły w każdej kategorii otrzymały nagrody w postaci bonów podarunkowych. Dla wszystkich uczestniczek organizatorzy przewidzieli ciepły poczęstunek oraz moc słodkości.

Wszystkim, młodym siatkarkom, trenerom, sędziom serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznych turniejach zorganizowanych przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu przy pomocy Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Więcej zdjęć-> TUTAJ