Jak co roku 8 marca Panie bawiły się w Klubie STRAŻAK.  Maski, kapelusiki, rękawiczki i inne dodatki sprawiły, że każda czuła się jak prawdziwa dama. Zabawa zaś, jak przystało na marcowe igraszki, była huczna i bardzo udana.

15 marca w filii MBP dzieci wykazywały się wiedzą o kobietach, które zostały bohaterkami lektur szkolnych. W miłej atmosferze rozwiązywały testy i quizy, za co otrzymały drobne nagrody.

Druga połowa miesiąca była wypełniona przygotowaniami do zbliżających się świąt. Pod okiem instruktor Judyty Fidzińskiej dzieci na otwartych warsztatach wyczarowywały z różnego rodzaju tworzywa plastycznego pisanki i pisaneczki, które będą ozdobą ich świątecznego stołu.

DĄBROWIANKI odwiedziły Szkołę Podstawową nr 6 i Przedszkole nr 10 gdzie wspólnie z dziećmi pożegnały zimę a przywitały wiosnę. Za przedstawienie “Gaik Maik” dzieci nagrodziły Panie oklaskami i własnoręcznie wykonanymi upominkami. DĄBROWIANKI natomiast obdarowały dzieci słodkimi jajeczkami.

W sobotę 24 marca zespół śpiewaczy DĄBROWIANKI uczestniczył w dorocznym jarmarku świątecznym. Panie częstowały przybyłych mieszkańców Jaworzna faszerowanymi jajeczkami jako przedsmakiem zbliżających się świąt.