Angelika i Sławomir odebrali 5 września miejską wyprawkę przeznaczoną dla ich synka Piotrusia. Prezent wręczyła im Monika Bryl, zastępca prezydenta naszego miasta.

To ogromna radość móc pogratulować i wręczyć szczęśliwym rodzicom Piotrusia naszą nową wyprawkę dla bobasów – mówi Monika Bryl. Chcemy, by pierwsze chwile z dzieckiem były wyjątkowe, dlatego też wzbogaciliśmy program “Jaworzno Wspiera Rodziny” o miejską wyprawkę dla noworodków. Postawiliśmy na bardzo praktyczne rzeczy, które przydadzą się maleństwu i rodzicom już od pierwszych chwil. Serduszko i napis “Jaworzno kocham to miasto” niech przywołują najlepsze skojarzenia i miłe chwile w naszym mieście – dodaje.

W skład zestawów dla maluszków wchodzą: białe body, miękki kocyk, śliniaczek i lniana torba, wszystko ozdobione czerwonym sercem i napisem “Jaworzno kocham to miasto”. Wszystkie elementy zestawu są wykonane z wysokiej jakości, atestowanych tkanin.

Wyprawki są pomyślane jako miłe powitanie najmłodszych obywateli naszego miasta. Będą wydawane w Urzędzie Stanu Cywilnego, przy rejestracji, również dla dzieci urodzonych w Jaworznie od 1 września 2018 r.

To nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie skierowane do najmłodszych mieszkańców miasta. “Miejskiego bodziaka” otrzymują od 1 czerwca 2015 r. dzieci urodzone w jaworznickim szpitalu, których rodzice zameldowani są w naszym mieście.

Zobacz także: