Klub “Podłęże” przygotował na tegoroczne wakacje bogatą propozycję warsztatów i ciekawych wycieczek. Dzieci i młodzież mogły skorzystać, miedzy innymi, z zajęć plastycznych oraz wokalnych.

Dla bardziej aktywnych w ofercie znalazły się warsztaty taneczne oraz wypady na rolki czy hulajnogę, a miłośnicy planszówek mogli oddać się ulubionym rozrywkom podczas rozgrywek w Scrabble i inne gry towarzyskie.

Kontynuując cykl wycieczek krajoznawczych, “Podróże dalekie i bliskie”, Klub “Podłęże” zaproponował wizytę w jaworznickim parku Gródek, gdzie skorzystać można było z relaksu w otoczeniu pięknej przyrody. Agrogospodarstwo “Pod Skałką” w Przybynowie k/Żarek było miejscem warsztatów na temat mleka i jego przetworów. Tu uczestnicy samodzielnie wytwarzali masło, a w miejscowym zwierzyńcu zapoznawali się z różnymi gatunkami mieszkających tam zwierzaków.

Dużą atrakcją okazała się wyprawa do Regulic k/Alwerni, gdzie dzieci odbyły podróż drezynami rowerowymi i spędziły czas na warsztatach z gliny. Wśród licznych atrakcji wakacyjnych nie zabrakło ulubionych zabaw na krytej pływalni oraz wypadów do kina.

Zobacz także: