Kolejne zwycięstwo zanotowali nasi koszykarze, którzy w niezwykle zaciętym spotkaniu zwyciężyli z drużyną DAAS Basket Hills Bielsko Biała –80:77. Mecz rewelacyjnie rozpoczęli gospodarze, którzy po 5 min prowadzili już różnicą 12 punktów. W szeregach MCKiS można było zauważyć fragment bardzo słabej defensywy co pozwoliło rozwinąć skrzydła zawodnikom z Bielska. W końcówce kwarty kilka celnych “trójek” pozwoliło nam utrzymać się w grze i zniwelować straty do 11 oczek. Druga kwarta to zdecydowanie lepsza gra jaworznian. Mocniejsza obrona, szybki atak, który przynosił nam łatwe punkty, pozwolił dogonić rywali i toczyć pojedynek jak równy z równym. Do przerwy 42:40 dla Basket Hills.

Trzecia kwarta to kopia pierwszej odsłony. Słabszy fragment naszego zespołu wykorzystali gospodarze i przejęli inicjatywę na boisku. Konsekwentnymi ataki dochodzili do łatwych pozycji rzutowych, które zamieniali na punkty. Bielsko wygrywa tę kwartę 24:16 i przed ostatnią częścią gry prowadził różnicą 10 oczek. W czwartej kwarcie MCKiS postawił wszystko na jedną kartę i mocną agresywną obroną zastopował ofensywną grę bielszczan. Po 36 min gry wychodzimy na pierwsze w tym meczu prowadzenie, które po niezwykle zaciętej końcówce dowieźliśmy do ostatniej syreny. Najlepiej w naszych szeregach zaprezentowali się: Dawid Grochowski – 21 punktów, 7 zbiórek; Łukasz Majchrowski – 17 punktów , 8 zbiórek.