Ogromna ilość atrakcji będzie czekać na uczestników drugiej edycji imprezy MotoDay, organizowanej 12 maja na terenie siedziby Grupy Cargo, przy ul. Darwina 17.

Pomysłodawcy, zachęceni fantastycznym odbiorem pierwszej edycji tego wydarzenia, postanowili w tym roku przygotować je z jeszcze większym rozmachem. Jak zapowiadają, na uczestników czekać będzie przede wszystkim więcej samochodów, motocykli i innych maszyn, ale również strefa gastronomiczna i ogromna ilość atrakcji dla najmłodszych.

Już w zeszłym roku impreza, promowana wtedy jako największe wydarzenie o podobnym charakterze w regionie, mogła przyprawić o zawrót głowy. Ogromne zainteresowanie wzbudzały m.in. piękne, amerykańskie krążowniki. Bez wątpienia jedną z najbardziej emocjonujących atrakcji była przejażdżka samochodem rajdowym z profesjonalnym kierowcą po torze poślizgowym. Również
motocykliści nie mogli narzekać, bo przygotowana była duża strefa dla fanów dwóch kółek.

W tym roku, co z pewnością będzie nie lada wyczynem, stoisk, warsztatów, pokazów i konkursów ma być o wiele więcej! Najważniejszymi atrakcjami będą oczywiście samochody i motocykle, w tym pojazdy amerykańskie, militarne, zabytkowe i rajdowe, quady i trajki. Zaplanowano też, wraz z grupami motocyklistów Road Runners MC World Chapter Jaworzno oraz Souls Hunters Chapter Jaworzno, akcję krwiodawczą Motoserce. Kolejnymi atrakcjami mają być: pokazy i warsztaty motoryzacyjne, przejazdy po płycie poślizgowej, pokazy z wykorzystaniem komory dymowej, mobilne boisko piłkarskie, strefa grillowa, strefa dla dzieci z animacjami i dmuchańcami, mnóstwo konkurencji sprawnościowych.

Warto zaznaczyć, że wydarzenie jest przeznaczone dla każdego, zwłaszcza dla rodzin – trudno będzie znaleźć w to niedzielne popołudnie w innym miejscu taki ogrom atrakcji. Szczegóły akcji można znaleźć na facebooku, wpisując: MotoDay 2019 – Impreza motoryzacyjna dla młodszych i starszych!.

Tekst: DL