W miniony weekend klub MCKiS TYTAN Jaworzno Armwrestling KLUB prowadzony przez trenera Mariusza Grochowskiego wystartował w XX Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu. Jubileuszowe zawody odbyły się w Koszalinie, a organizatorem był tamtejszy klub UKS 16 Koszalin.

Klub MCKiS Tytan Jaworzno przygotował bardzo mocną drużynę, która wywalczyła 39 medali i została trzecim najsilniejszym klubem w Polsce. Trener Mariusz Grochowski zdobył po raz 18 tytuł Mistrza Polski oraz 3 miejsce na prawą rękę.

Szczęśliwa dla naszych zawodników okazała się nowa kategoria Open. Pierwsze miejsce na lewą rękę zajął Lucjan Fudała, drugie miejsce Adrian Zgórzyński i trzecie miejsce Piotr Beberok. Kategoria Open Kobiet dała nam kolejny niesamowity sukces w postaci trzeciego miejsca Julii Tarasek, najmłodszej zawodniczki z naszego klubu. Julia wywalczyła również dwa złote medale w swojej kategorii wagowej na prawą i lewą rękę.