W niedzielę – 25 listopada – w ramach 4. kolejki Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej odbyło się tylko jedno spotkanie. O godz. 17.00 na parkiecie pojawili się zawodnicy Tectum Lenensis oraz Riser Volley Team. Obydwie ekipy zaliczane są do grona faworytów tegorocznej edycji JALPS, dlatego też nie dziwi fakt, że poziom meczu od pierwszej piłki stał na bardzo wysokim poziomie.

W pierwszym secie szybciej rozkręcili się zawodnicy Tectum Lenensis, którzy składnymi i skutecznymi akcjami odskoczyli rywalom na kilka punktów. Kontrolując wydarzenia na boisku Tectum wygrywa seta 25:19. W drugiej partii do głosu doszli zawodnicy Riser’a, którzy silną zagrywką odrzucili od siatki przeciwników i zdobywali punkty dobrze ustawionym blokiem oraz zabójczymi kontrami. W efekcie drugi set dla Riser’a do 17. Dwa kolejne sety także padły łupem brązowych medalistów poprzedniego sezonu. Tectum dwoił się i troił lecz w drugiej części meczu nie dotrzymał kroku przeciwnikom. Mecz wygrywają zawodnicy Riser stosunkiem setów 3:1.

Tectum Lenensis – Riser Volley Team Jaworzno 1:3 (25:19; 17:25; 20:25; 19:25)

Już w najbliższą niedzielę na jaworznickim parkiecie zobaczymy kolejne pojedynki w ramach JALPS 2018/2019: