Ładowanie Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie ma zaszczyt zaprosić na wyjątkową wystawę fotografii Konrada Karola Pollescha. W zaprezentowanym zbiorze zobaczymy 30 portretów Niny w szlachetnej technice brąz van dyke, która nadaje niesamowity klimat treści.

Wystawę, która potrwa do 13 czerwca, poprzedzi wernisaż zaplanowany na 15 maja, o godzinie 18.00 w Galerii Podcienie w hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej 80 w centrum naszego miasta.

O autorze:
Jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Zorganizował ponad 50 wystaw indywidualnych oraz wziął udział w wielu najpoważniejszych wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Przez ponad 30 lat prowadził zajęcia z fotografii na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, w Studium fotografii ZPAF oraz Krakowskiej Szkole Filmowej. Prowadzi również warsztaty z dawnych szlachetnych technik fotograficznych jak guma dwuchromianowa czy brąz van dyke. Jest autorem zdjęć dzieł sztuki do licznych publikacji w prasie i albumach. Jego prace znajdują się wielu muzeach w Polsce i za granicą.

Podziel się tą informacją ze znajomymi: