Ładowanie Wydarzenia

W nadchodzącym miesiącu nie zabraknie też teatralnych atrakcji dla młodych widzów, choć zapewne i towarzyszący im dorośli będą zachwyceni. W trzy niedzielne poranki lipca zapraszamy do plenerowego teatru, którego “scena” zlokalizowana będzie w podcieniach Hali Widowiskowo-Sportowej.

Profesjonalni aktorzy, efektowna scenografia i doskonałe nagłośnienie, by wszyscy mogli wszystko dobrze słyszeć! Do tego krzesełka, leżaki i repertuar idealny dla dziecięcych widzów, a ci, jak wiemy, są najbardziej wymagającą widownią. Czy niedzielny letni poranek może wyglądać lepiej?

Zapraszamy w podcienie Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie. Wstęp wolny!

“Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty” – O! Teatr
Ryś Ryś tym razem zawędrował o jeden strumyk za daleko. Opuścił las i pierwszy raz napotkał ślady obecności przedziwnego stworzenia jakim jest… człowiek. To zdarzenie wpędzi Rysia w niemałe tarapaty, ponieważ dzikie wysypisko na obrzeżach lasu skrywa wiele niebezpieczeństw. Na szczęście z pomocą przyjdą miejscowi lokatorzy, król szczur i przynajmniej dwie, śpiewające muchy oraz Profesor najmądrzejszy z profesorów.

Pomoc się przyda, tym bardziej że jak legenda głosi – ponoć w stertach śmieci mieszka ogromny… smok. Spektakl będący spojrzeniem na postać i działalność człowieka z perspektywy zwierząt. Humorystyczna przygoda niepozbawiona szczypty filozofii, nawiązująca do klasyki baśni o dzielnym rycerzu, pięknej księżniczce i smoku co ogniem zionie.

Zabawni bohaterowie zapewnią dzieciom wspaniałą rozrywkę – już nasza w tym głowa, by była ona na najwyższym poziomie!

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: