Ładowanie Wydarzenia

W nadchodzącym miesiącu nie zabraknie też teatralnych atrakcji dla młodych widzów, choć zapewne i towarzyszący im dorośli będą zachwyceni. W trzy niedzielne poranki lipca zapraszamy do plenerowego teatru, którego “scena” zlokalizowana będzie w podcieniach Hali Widowiskowo-Sportowej.

Profesjonalni aktorzy, efektowna scenografia i doskonałe nagłośnienie, by wszyscy mogli wszystko dobrze słyszeć! Do tego krzesełka, leżaki i repertuar idealny dla dziecięcych widzów, a ci, jak wiemy, są najbardziej wymagającą widownią. Czy niedzielny letni poranek może wyglądać lepiej?

Zapraszamy w podcienie Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie. Wstęp wolny!

“Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze” – O! Teatr
W czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że “na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni”, królował w Królestwie Srebrnego Szczytu król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali oni swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była bardzo śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Rodzice postanowili wydać ją za mąż, licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć tak kapryśną i samolubną żonę? Czy udało się odmienić królewnę, i jaką rolę w tym odegrał czarny łabędź i lodowa góra, dowiedzą się dzieci w trakcie spektaklu.

Przedstawienie uczące dzieci, dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka. Inscenizacja obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu grupy O!Teatr także w tym, dzieci wciągane są w wydarzenia i zabawy.

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: