Ładowanie Wydarzenia

W tym roku po czteroletniej przerwie po raz trzynasty w historii w Jaworznie odbędzie się TAURON Triathlon ”Stalowy Sokół” – ciekawa impreza sportowa zaliczana do jednej z najbardziej wymagających dla zawodników, a równocześnie atrakcyjnych dla kibiców.

Zmagania odbędą się na tych samych, co w latach ubiegłych, dystansach: pływanie – 400 metrów, rower – 10 kilometrów i na koniec bieg crossowy – 3 kilometry. Bazą zawodów, gdzie mieścić się będzie biuro zawodów i zlokalizowane będą start i meta – atrakcyjny przyrodniczo Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny ”Sosina” z największym zrewitalizowanym akwenem wodnym w Jaworznie. A do rywalizacji zawodnicy przystąpią w sobotę 3 września b. roku!

Osoby chcące zapewnić sobie udział w imprezie powinny jak najwcześniej zarezerwować sobie wolny termin, zgłosić się do biegu i uiścić opłatę startową, gdyż ze względów technicznych i bezpieczeństwa limit zawodników został ustalony na 250 osób. A zgłaszać się można już od piątku 1 kwietnia poprzez strony internetowe www.datasport.pl oraz www.mckis.jaw.pl. Wspólny panel rejestracyjny znajduje się-> TUTAJ

Pamiętać należy, że za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie opłaty startowej. Wpłatę w wysokości 70 zł należy wnieść na konto organizatora.

Zawody rozgrywane będą w następujących kategoriach:

  • generalna K i M,
  • wiekowe K i M
  • mieszkańcy Jaworzna K i M

Najlepsi zawodnicy mogą jak zawsze liczyć na nagrody finansowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, koszulkę, możliwość wydrukowania specjalnego pamiątkowego certyfikatu ukończenia zawodów, a uzyskany wynik zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu numer telefonu. Po zakończeniu zawodów ku pokrzepieniu uczestnicy dodatkowo otrzymają ciepły posiłek.

Pełną listę kategorii i nagród, regulamin imprezy z którym należy się ze szczególną uwagą zapoznać oraz wszelkie szczegóły dotyczące jaworznickiego triathlonu można znaleźć-> TUTAJ

Podziel się tą informacją ze znajomymi: