Ładowanie Wydarzenia

Już 19 maja, w niedzielę, zamieniamy park Podłęże w wielki plac zabaw ze sceną, muzyką, animacjami i koncertem. Jaworznickie rodziny świętować będą po raz kolejny!

O godzinie 15.00 rozpoczniemy spotkaniem z Ambrożym Kleksem, a w programie m.in. wyprawa na wyspy Bergamuty, warzywno-owocowe zagadki, poszukiwanie guzika dr. Pai Chi Wo, a także czary mary z Panem Kleksem.

O 17.30 na scenie wystąpią Zadyrygowani pod batutą Natalii Smagacz z Młodzieżowego Domu Kultury. Tym razem zaprezentują się nie tylko w repertuarze rozrywkowym, ale również w pochodzącym z Akademii Pana Kleksa.

Sporo będzie się też działo poza sceną!

Najmłodsi będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach wprost z Wioski Smerfów.
Kącik malucha będzie królestwem najmłodszych mieszkańców Jaworzna. To właśnie tutaj maluchy będą mogły bezpiecznie skakać, biegać i bawić się wielkoformatowymi klockami czy w domkach i tunelach.

Strefa rodzinnej rywalizacji to propozycja dla rodzin, które lubią aktywność fizyczną i rywalizację, bo właśnie tam dostępne będą łuki, wielkoformatowe warcaby czy chińczyk, sumo czy rzut do celu.

Dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń przygotowano trzecią strefę. Właśnie tam na chętnych czekać będzie tor najeżony przeszkodami, znany z programu Wipeout.
Dla spragnionych odpoczynku przygotowane będą parasole, hamaki i leżaki. Nie zabraknie też strefy profilaktycznej w strefie zdrowia – w tym roku poruszany będzie niezwykle ważny temat zdrowia psychicznego oraz jak o nie zadbać.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta.

Zapraszamy!

Zobacz także:

Podziel się tą informacją ze znajomymi: